Klas İnşaat
bize ulaşın
Klas İnşaat
proje haritası
Klas İnşaat
projeler
Klas İnşaat
kurumsal
Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Kurululuşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen KLAS İnşaat , finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye’de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

KLAS, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar 150’e yakın konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehirler arası yollar ve şehir içi yol inşaatları,Çimento ve Cam fabrikaları  inşaatları, Şehir içi doğal gaz dağıtım ve tesisat inşaatları, restorasyon inşaatları, Olimpik ölçülerde spor tesisleri inşaatları, olimpik normlarda atletizm pistleri inşaatları da KLAS’ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır.

2004 yılından itibaren Rusya Federasyonunda Endüstriyel Bina taahhüt projelerinde anahtar teslim tedarikçi olarak 3 adet Kontainer Cam Fabrikası İnşaatını başarı ile tamamlamıştır. Halen yurtdışı ve yurtiçinde konusunda bir ihtisas firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir

Finans gücünü, topluluk içersindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren KLAS, taahhüt sektörünün yanı sıra inşaat ve diğer imlat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.