Klas İnşaat
bize ulaşın
Klas İnşaat
proje haritası
Klas İnşaat
projeler
Klas İnşaat
kurumsal
Tamamlanmış Projelerimiz / Kartal Konaklari

Kartal Konaklari

  • Proje Çizimleri
  • Proje Detayları
  • Kat Planları
  • Yaşam
  • Galeri

Proje Detayları

Kartal Konakları toplamda 52 daire ve 3 farklı ev tipi ile sizlere farklı yaşam alanları sunuyor. Kartal Konakları çift balkonu ile deniz manzarasının keyfini evinizde açık alanda sağlıyor. Size özel konaklar felsefesiyle inşa edilen daireler tasarım ve özgürlüğü birleştirerek size ve ailenize konforlu bir yaşam alanı sunuyor.Daireler tamamen 1.sınıf ithal ve yerli ürünler kullanılarak titiz bir işçilikle sizlere sunuluyor.

Son deprem yönetmeliğine uygun ve son teknolojiyi kullanarak C30 beton, komple 130 cm radye temel üzerine perde beton kullanılan Kartal Konakları, Her aşamada Pi Yapı Denetim Şirketi tarafından denetlenerek size ve ailenizi İstanbul’un deprem gerçeğinden uzak tutuyor.

Yüksek bir teknoloji ile size özel konaklar yaratıyor.Metropolün zor şartlarından uzak 24 saat güvenliğin yer aldığı sitede, sakinlere güvenli ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

Kartal Konakları şehir merkeze 200 metre, denize sadece 300 metre uzaklıkta, şehrin gürültüsünden uzak yeni bir yaşam merkezi. Yürüyerek sahile 5 dk mesafede ailenizle yürüyüş yapabilir isterseniz konaklarda havuz keyfi yapabilirsiniz. Kendinizi şehirden uzak hissedeceğiniz kartal konaklarında istediğiniz herşeye bir o kadar da yakınsız. Kartal Kentsel Dönüsüm Projesi çerçevesinde çok yakında Pritzker Ödüllü ilk kadın mimar olan Zaha Hadid’in kentsel dönüşüm projesiyle Kartal, İstanbul’un doğusunda tam bir çekim merkezine dönüşecek. Projede kültürel alanlar, opera binası, parklar, oteller, alışveriş merkezleri, restoranlar, meydanlar, yat limanı ve marina yer alacak.

Kartal Konakların'da Yaşam

Kartal Konakları sosyal tesisleri ; açık yüzme havuzu ile sizlere evinizden uzaklaşmadan dinlenme, spor yapma ve istediğiniz bronzluğa ulaşabilme ve keyifli zaman geçirebilme imkanı sunuyor.

Kartal Konakları çocuklarınız için de çocuk havuzları ve oyun bölümleriyle tüm ailenizin mutluluğu için alanlar oluşturuyor. Kartal Konakları fitness merkezi, sauna ve step salonu ile sostal ve sportif olarak eksiksiz bir site yaşamına kavuşturuyor.